Platební brána pouze za 0,99 %

jednotná sazba pro platby kartou i platební tlačítka bank

U nás bude vaše platební brána v provozu raz dva

Zeptáme se vás na základní údaje o vašem podniku jako je název, IČ nebo sídlo a na plánované využití platební brány (Informační formulář). Obratem vám navrhneme ty nejlepší obchodní podmínky.

Pošleme vám osobní přístupy do klientského portálu, ve které vám pomůžeme nastavit komunikaci vašeho e-shopu s platební bránou (Integrace -> Klientský portál). Ten pak následně bude sloužit i pro přehledy příchozích plateb a denních převodů na váš účet.

Pokud využíváte služeb některé ze spolupracujících platforem pro e-shopy, proces propojení nebude vyžadovat programování (Integrace -> Eshop platformy) . V opačném případě máte výhodu podpory, zejména podrobný popis API (Integrace -> Protokol API).

Společně provedeme testování platební brány. Pro tyto účely máme připraveno testovací prostředí a návod k testování (Integrace -> Testování). Vedle testování ověříme dodržování požadavků platebních asociací VISA a MasterCard (O platební bráně -> Povinné údaje).

Startujeme ostrý provoz. Popis provozu platební brány z pohledu kupujícího i z pohledu e-shopu ve smyslu kroků platby nebo toku peněžních prostředků popisujeme na stránce O platební bráně -> Proces plateb. Náš zákaznický servis je vám kdykoli k dispozici.

Platby kartou i bankovní tlačítka v jedné bráně

Peníze převádíme na bankovní účet denně a zdarma

Další výhody platební brány ComGate:

U nás získáte nejširší nabídku bankovních tlačítek. V jedné platební bráně můžete mít kromě plateb kartou i platební tlačítka bank. EET řešení v platební bráně zdarma.

Máte zákazníky mimo Českou republiku a Slovensko? Pomůžeme Vám akceptovat platby v rámci Evropské unie nebo z celého světa.

Jsme registrováni u ČNB jako Platební instituce, nejsme vydavateli elektronických peněz ani povozovatelem elektronické peněženky. Peněžní transakce probíhají v rámci bankovních domů na speciálně k tomuto účelu zřízených účtech.

U plateb kartou nabízíme model účtování dle Nařízení EU číslo 2015/751 v režimu Interchange++ nebo jednoduše kumulovanou sazbou. Naše obchodní podmínky jsou přehledné a srozumitelné.

Naši platební bránu používá více než 1000 společností

Chcete vědět více?

Pošlete nám zprávu, ozveme se obratem.