Integrace platební brány ComGate

Integrace platební brány se všemi platebními tlačítky a platbou kartou - platební brána ComGate

Chcete jedno technické řešení pro platby kartou i platební tlačítka bank?

Platební brána ComGate nabízí všechna tlačítka bank v Česku a na Slovensko a Vám v průměru ušetří 42 000 Kč ročně.

1) Zašleme Vám osobní přístupy

Zašleme vám osobní přístupy. Obdržíte od nás přístupové údaje do klientského portálu, ve kterém vám pomůžeme nastavit komunikaci e-shopu s platební bránou ComGate.

Klientský portál následně bude sloužit i pro přehledy příchozích plateb a denních převodů na váš účet.

Zároveň v klientském portálu nastavíte technické parametry propojení mezi vaším e-shopem a platební bránou.

2) Pomůžeme Vám s integrací

Pokud využíváte služeb některé ze spolupracujících platforem pro e-shopy, proces propojení nebude z vaší strany vyžadovat žádné programování. Implementaci platební brány Vám chceme maximálně usnadnit, proto spolupracujeme s většinou e-shop platforem.

V opačném případě máte výhodu podpory, zejména podrobný popis API. K dispozici dostanete také ukázkovou implementaci, v níž můžete vše podrobně prozkoumat a ověřit správnost nastavení.

3) Provedeme testování platební brány

Společně provedeme testování platební brány. Pro tyto účely máme připraveno testovací prostředí a podrobný návod, který Vám s testováním pomůže.

Během testování můžete také jednoduše sledovat log chyb příslušného propojení , prohlédnout si výpis testovacích plateb včetně detailního výpisu HTTP komunikace dané platby. Vedle testování také ověříme dodržování požadavků platebních asociací VISA a MasterCard.

4) Startujeme ostrý provoz

Ve spolupráci s Vámi spustíme platební bránu a začne její ostrý provoz. Popis provozu platební brány z pohledu kupujícího i z pohledu e-shopu ve smyslu kroků platby nebo toku peněžních prostředků naleznete v sekci proces plateb.

Náš zákaznický servis je Vám samozřejmě kdykoli k dispozici.