Platební metody v platební bráně ComGate

Umožňujeme akceptaci plateb kartou pro region Česká republika a Slovensko, Evropský hospodářský prostor nebo celý svět. Výhodou našich služeb je rychlé odbavení formalit a zprovoznění platební brány. Podporujeme funkcionality, jako jsou rekurentní (opakované) platby nebo předautorizace.

VISA - platební brána comgate
VISA Electron - platební brána comgate
MasterCard  - platební brána comgate
Maestro
Master Card  - platební brána comgate

Všechna tlačítka bank jen s platební bránou ComGate

Získejte více konverzí díky platební bráně ComGate

Podle našich statistik kolem 38 % zákazníků preferuje online platbu platebním tlačítkem. Důvodem je zejména větší důvěra v bezpečnost online bankovnictví oproti platbám kartou nebo také skutečnost, že zákazník nedisponuje platební kartou pro platby online (na mnoha platebních kartách jsou povoleny pouze transakce na platebních terminálech a výběry z bankomatů).

Získejte platební bránu se všemi tlačítky bank a díky tomu zvyšte počet konverzí.

Jak to probíhá?

1) Zákazník je přesměrován do online bankovnictví své banky.

2) Poté se provede přihlášení a autorizování předvyplněné transakce.

3) Jakmile je platba autorizována zasíláme tuto informaci vám stejně, jako u platby kartou.

  • 4) Následně už vše probíhá stejně, jako u platby kartou.

Platební tlačítka bank v České republice

V seznamu níže najdete banky, které umožňují funkci platebních tlačítek v České republice. U všech ostatních bank zajišťuje platební brána ComGate běžné bankovní převody v režimu s potvrzením platby do druhého dne.

Platební tlačítka bank na Slovensku

V seznamu níže najdete banky, které umožňují funkci platebních tlačítek na Slovensku. U všech ostatních bank zajišťuje platební brána ComGate běžné bankovní převody v režimu s potvrzením platby do druhého dne.

Platby kartou i platební tlačítka bank v jedné bráně

Peníze převedeme na Váš bankovní účet denně a zcela zdarma. U plateb kartou nabízíme model účtování dle Nařizení EU číslo 2015/751 v režimu Interchange++ nebo jednoduše kumulovanou sazbou. Naše obchodní podmínky jsou přehledné a srozumitelné.

Responzivní design. Vzhled brány se přizpůsobuje zařízení zákazníka. Díky tomu Vám spolehlivě a komfortně zaplatí zákazníci z mobilu, tabletu nebo PC.

Pohodlné zaúčtování plateb. Každý den Vám zašleme přehled plateb pro zaúčtování. Vedle toho máte možnost zjistit stav a přehledy plateb v zákaznickém portálu.

Naše platební brána je certifikována podle bezpečnostních standardů karetních asociací Visa a Master Card. Platby probíhají v režimu 3D-Secure. Služby provozujeme v souladu s AML předpisy.

Jedno technické řešení pro platby kartou i platební tlačítka bank. Jeden technický protokol pro různé měny. EET řešení v platební bráně zdarma.