Populární soutěžní mechanismy jsou zpět! Od ledna 2017 nabývá účinnosti zákon č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, který ruší současný zákon o loteriích a s ním i právní úpravu spotřebitelských soutěží. Zpět jsou koncepty soutěží typu "vyhrává každý x-tý", šťastné chvilky" nebo "losování". Marketingovou soutěž vám zajistíme od A do Z.

15 let zkušeností

1000+ realizovaných kampaní I miliony doručených odměn

Marketingovou soutěž připravíme od A do Z

Pomůžeme vám vybrat správnou mechaniku spotřebitelské soutěže. Ze zkušenosti víme, jak lidé reagují na různé aspekty mechaniky jako jsou srozumitelnost, hravost, počet a dosažitelnost výher, kombinace hodnoty výher a mnoho dalších.

Doporučíme vám kombinaci výher, která bude motivovat k zapojení do spotřebitelské soutěže pro vás relevantní cílovou skupinu.

Vytvoříme pro vaši marketingovou soutěž kódy na výrobky, které budou snadno použitelné díky vyloučení zaměnitelných znaků. Navíc struktura kódu může zahrnovat další marketingově užitečné informace, například o místě prodeje nebo produktové řadě.

Zapojení do spotřebitelské soutěže usnadníme uživatelům tím, že jim nabídneme webové rozhraní, SMS komunikaci nebo poštovní zásilky.

Výhry soutěžícím zašleme obratem. Díky vlastní logistice garantujeme vysokou kvalitu obsluhy, tím i spokojenost a dobrý pocit účastníků marketingových soutěží.

ComGate dokáže dodat veškeré služby a flexibilně komunikovat se zákazníky. To nám šetří spoustu času.
Ondřej Čabrada, BOHEMIA SEKT

Spolupracujeme s reklamními agenturami

kreativní koncepty reklamních agentur doplňujeme o praktické zkušenosti a produkční zázemí pro realizaci těch nejlepších spotřebitelských soutěží

Komu marketingové soutěže zvyšují prodeje?

Probereme to u kávy?

Volejte, pište: + 420 495 855 474, mail@comgate.cz