Členové rady zástupců zaměstnanců Nadačního fondu

Zdeňka Kroutilová
HR Manager, Call centrum, Trutnov

Již od malička jsem velmi ráda pomáhala svým vrstevníkům s různými úkoly, tento uděl mne pronásleduje do dnešního dne. Nikdy nevíme do jaké situace se dostaneme, zda nebudeme potřebovat pomoci :-) Proto jsem velmi ráda když mohu pomoci já, ať už je to psychickou podporou, pomoc při plnění úkolu nebo finančně.

Michaela Bartošová
Kouč v call centru, Hradec Králové

Děkuji kolegům za důvěru. Jsem pyšná na to, že je naším společným cílem pomoci těm, kteří pomoc potřebují a zaslouží si ji. S oblibou cituji J. Wericha: „Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“ Sociální politika byl obor, který jsem vystudovala a Nadace je pro mě způsob, kterým nabízím svou pomocnou ruku, protože nikdo z nás neví, kdy jí budeme samy potřebovat.

Michaela Kutílková
Project specialist, Logistika, Opočínek Pardubice

Myslím, že v moderní době jsou morální hodnoty lidí často smývány ve prospěch osobního úspěchu a zisku. Někteří lidé kolem mě zapomínají, že pomoc člověku v nouzi, nebo v těžké životní situaci, může být tím největším ziskem a pocitem štěstí. Chtěla bych se proto podílet na pomoci lidem v těžké životní situaci, i když vím, že každý si nese své břímě a nebude lehké se rozhodnout. Pokud má firma k dispozici prostředky, jak alespoň trochu zlepšit něčí život, ráda se budu podílet na rozvoji této formy pomoci.

Marcel Koubek, předseda rady
Senior operátor, Call centrum, Hradec Králové

Od nadace očekávám podání pomocné ruky všem, kteří se ocitli ve finanční tísni anebo v těžké životní situaci. Podporu očekávám nejen finančním příspěvkem, ale i psychickou podporou ze strany firmy. Přeji si aby se nadace co nejvíce rozšířila a byla tak schopna pomoci komukoli kdo bude podporu opravdu potřebovat. Rád se do nadace připojím a budu pomáhat rozvíjet tak skvělý nápad. Těším se na spolupráci a za tým Mariána Šlosra s pozdravem Marcel Koubek

Tomáš Strieška
Skladník, Logistika, Bratislava

Ak niekto bude potrebovať pomoc, spravíme čo môžme, celkovo si pomáhame všetci navzájom. :)

Radka Dudáčková
Office Assistant, Centrála, Praha Holešovice

Tuto příležitost vnímám jako další pozitivní zkušenost, kterou u této firmy získám. Zajímám se o dění v oblasti sociální a charitativní činnosti a být u toho, když se založí nadační fond je pro mne významným oceněním. Vynasnažím se vše konat v zájmu zaměstnanců ComGate a pomoci těm, kteří to opravdu potřebují.

Vítězslav Soukup
Backoffice Specialist, Logistika, Praha Počernice

Chci se zajímat o dění ve firmě následně pomoc tomu kdo to potřebuje, zdá se mi to jako zajímavý projekt. Jsem mladý a energický, když se do něčeho vložím tak to vždy dokončím a budu rád, když pomůžu i v jiných směrech.

Sabina Mitrengová
Operátor, Call Centrum, Žďár nad Sázavou

Naším darem můžeme pomoci v těžké životní situaci. Můj cíl je rozhodnout se spravedlivě, a pomoci lidem v těžkém období, kteří to potřebují.